A PannErgy csoportszinten (a PannUnionnak köszönhetően) 15,19 milliárd forintos árbevételén 755,8 milliós működési eredmény mellett 18,18 millió forint nettó profitot könyvelhetett el 2010-ben − derül ki a társaság éves jelentéséből. Utóbbi éves összehasonlításban csaknem 20 százalékos javulást takar. A pénzügyi eredmény soron azonban 665 millió forintos veszteség éktelenkedik, amely lényegesen meghaladja az egy évvel korábbi 239 milliós mínuszt. A sort kicsit közelebbről vizsgálva kitűnik, a Synergon-paketten 336,6 millió forintot bukott a PannErgy, amit az egyéb határidős részvényügyleteken elért 66,9 millió forintos nyereség nem tudott ellensúlyozni. A társaság menedzsmentje a geotermikus projektek befektetésigényére tekintettel ezúttal sem javasolja osztalék kifizetését az április 29-re összehívott közgyűlés határozati javaslatában.
