Részvényenként 860 forint osztalék kifizetését javasolja a Richter igazgatósága 2010 után a társaság április 27-ei rendes éves közgyűlésén. A társaság tavaly 770 forintot fizetett, így a KBC elemzője szerint a 2010-es eredményből 23,7 százalékos kifizetési rátára lehet számítani a tavalyi 28,1 százalékos arány után. A közgyűlésen napirenden szerepel saját részvények vásárlása is, ez alighanem a társaságnál folyamatosan működő részvényalapú javadalmazási rendszerhez kötődik. A részvényesek alapszabályi változtatásokról is döntenek majd, azt, hogy pontosan mely pontokat érint majd a változtatás, egyelőre nem közölték.
