BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Részvényenként 35 forint körül fizet a nyomda

2011. március 22. kedd, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Állami Nyomda igazgatósága részvényenként 35 forintot javasol osztalékként kifizetni a részvényeseknek a tavalyi évi eredménye után - tette közzé a társaság a BÉT honlapján. A cég tavaly 60 forintos egy részvényre jutó eredményt ért el. Az osztalék nagysága még kis mértékben változhat, mivel a saját részvényekre eső osztalékot a részvényesek között arányosan osztják szét. Az osztalékfizetés javasolt időpontja 2011. június 22. Az osztalék mértékének meghatározásakor figyelembe vették a növekedést megalapozó beruházások és fejlesztések finanszírozási igényét is.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet