Az Állami Nyomda igazgatósága részvényenként 35 forintot javasol osztalékként kifizetni a részvényeseknek a tavalyi évi eredménye után - tette közzé a társaság a BÉT honlapján. A cég tavaly 60 forintos egy részvényre jutó eredményt ért el. Az osztalék nagysága még kis mértékben változhat, mivel a saját részvényekre eső osztalékot a részvényesek között arányosan osztják szét. Az osztalékfizetés javasolt időpontja 2011. június 22. Az osztalék mértékének meghatározásakor figyelembe vették a növekedést megalapozó beruházások és fejlesztések finanszírozási igényét is.
