A Varsói Értéktőzsde igazgatósági határozata alapján március 22-én vezetik be az E-Star részvényeit a lengyel börzére - jelentette be a társaság a BÉT honlapján. A kettős listázással mind a BÉT-en, mind a WSE-n lehet kereskedni a korábban RFV néven futó társaság 2 400 000 darab, egyenként 10 forint névértékű részvényével.
