BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Buffett nem adná el a japán részvényeket

2011. március 21. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Súlyos csapás a japán gazdaságra a földrengés és a szökőár, japán társaságok részvényeit azonban nem érdemes eladni, sőt, a katasztrófa jó alkalom a beszállásra - állítja Warren Buffett amerikai nagybefektető. A rendkívüli események gyakran éppen részvényvásárlásra teremtenek lehetőséget - nyilatkozta hétfőn Buffett a hírügynökségek beszámolója szerint. Az újjáépítés jó ideig eltart majd, de a történtek nem változtatják meg a japán gazdaság jövőjét. Ha lennének japán részvényeim, biztosan nem adnám el azokat - mondta a világ harmadik leggazdagabb embere.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet