Varró László, a Mol-csoport stratégia fejlesztési igazgatója a párizsi székhelyű Nemzetközi Energia Ügynökségnél (IEA) folytatja pályáját, ahol a gáz- és árampiaci igazgatóság vezetője lesz - közölte az olajipari társaság az MTI-vel. Varró 2005-ben vezető közgazdászként csatlakozott a Mol-csoporthoz, és 2008 júniusa óta irányította a stratégiai fejlesztést. A hazai társaságnál betöltött igazgatói pozíciójától 2011. március 14-ével válik meg. Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója a közleményben leszögezi: Varró Lászlónak meghatározó szerepe volt a Mol-csoport utóbbi öt évének eredményeiben, a vezetésével kidolgozott stratégiai tervek pedig még sokáig hatással lesznek a következő évek feladataira is.
