BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Erste lett az év kereskedője a BÉT-en

2010. december 7. kedd, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az év legjobb kereskedője a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) az Erste lett az azonnali és a származékos piacon is - jelentették be kedden este az ünnepélyes díjátadás alkalmából tartott fogadáson.
Az év leggyorsabban bővülő adatszolgáltatója címet a Portfolio-Teletrader Kft. kapta, míg az év bevezetése címet a CIG Pannónia nyerte el. Az év tőzsdei hitelpapír-kibocsátója címet az FHB kapta, az év csapata pedig az Equilor lett. A Média díjat 2010-ben a Radio Café Milliók reggelire című műsora nyerte.
A legnagyobb részvényforgalmáért az OTP-t is díjazták, míg a legdinamikusabban dráguló részvény az RFV lett. Az árupiaci tevékenységéért pedig az IKR Bróker kapott elismerést.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet