BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb közgyűlést tervez a Humet

2010. november 21. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

December 19-ére, a hagyományhoz híven Erdőbényére hívott össze rendkívüli közgyűlést a Humet. Ezen a BÉT honlapján közzétett meghívó szerint részvényesi javaslatra új igazgatótanácsi és auditbizottsági tagokat választanak. A napirendi pontok között szerepel még az alapszabály összes pontjának módosítása, illetve az igazgatóság felhatalmazása a menetrendszerű tőkeemelésre. A társaság külön közzétett időközi beszámolójában sok konkrétum és főleg eredményadatok nem szerepelnek. A menedzsment állítása szerint az első tíz hónap számai alapján a Humet várhatóan nyereséges üzleti évet zár.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet