December 19-ére, a hagyományhoz híven Erdőbényére hívott össze rendkívüli közgyűlést a Humet. Ezen a BÉT honlapján közzétett meghívó szerint részvényesi javaslatra új igazgatótanácsi és auditbizottsági tagokat választanak. A napirendi pontok között szerepel még az alapszabály összes pontjának módosítása, illetve az igazgatóság felhatalmazása a menetrendszerű tőkeemelésre. A társaság külön közzétett időközi beszámolójában sok konkrétum és főleg eredményadatok nem szerepelnek. A menedzsment állítása szerint az első tíz hónap számai alapján a Humet várhatóan nyereséges üzleti évet zár.
