Az RFV kötvényprogramjának második szakaszában hétfőtől jegyezhető új papírok évi fix 10,44 százalékot fizetnek majd, a jegyzési árfolyam a 100 000 forintos névérték 99,5656 százaléka - jelentette be a társaság a BÉT honlapján.
A rábocsátás során az intézményi befektetőktől 2 milliárd, míg a magánbefektetőktől 500 millió forintot szándékozik bevonni az RFV. A jegyzés után az allokáció előbbieknél jegyzésarányosan, míg utóbbiaknál a kártyaleosztás elve alapján történik majd. A 2014. februári lejáratú kötvények minden naptári év február 12-én fizetnek kamatot. Az első, intézményieknek 2034, magánbefektetőknek 1840 forintos kifizetés 2011-ben esedékes.
