Bár a nap elején minden esélye megvolt a magyar tőzsdének, hogy emelkedjen az előző napi nagyon rossz teljesítménye után, ez szinte alig sikerült. A nap elején ugyan pluszban nyitott a BUX, és egy darabig emelkedni is tudott, ez azonban elég vérszegény volt az előző napi eséshez képest. Az index napi csúcspontját 22 569 ponton érte el egy óra felé, ahonnan azután több lépcsőben szakadt be. Végül majdnem napi mélypontján, 21 707 ponton zárt, ami 2,3 százalékos mínuszt jelentett.
A vezető részvények közül az OTP-vel bántak el a legjobban, ahogyan ez ilyenkor lenni szokott. A bankrészvény a nap végére négy százalékkal esett, ami 5280 forintos utolsó értéket jelentett. Ez a részvény napi mélypontja is volt, ráadásul magas, 21 milliárd forintot meghaladó forgalom mellett. A Mol 2,6 százalékkal, 19 190 forintra csökkent, ami szintén egy kicsit magasabb volt, mint az index visszacsúszása. Viszonylag jól teljesített viszont a Richter, amely egy százalékot veszített értékéből, így 44 200 forinton fejezte be a napot. A Magyar Telekom stagnált, úgy látszik, a hozamok emelkedése sem tudta már tovább rántani a papírt lefelé. Így a záróár 582 forint volt.
A kisebb részvények közül első emelkedő napját fejezte be a CIG. A biztosító részvénye 3,3 százalékkal, 790 forintra drágult, igaz, az elmúlt napokhoz képest elég szerény, 57,5 millió forintos forgalom mellett. Tovább zuhant viszont az RFV, a részvény 3,6 százalékkal, 7600 forintig szakadt be. Nagyjából ugyanennyit esett a Fotex is, amely 385 forinton zárt. Kétszázalékos veszteség volt az FHB mérlege is, a kisebbik bankrészvény így 1060 forintig csúszott.
