BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jövő hétfőn hígul az econet

2010. november 11. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az econet.hu kezdeményezte a július elején elhatározott tőkeemelés során kibocsátott 9,01 millió darab, egyenként 100 forint névértékű törzsrészvényének tőzsdei bevezetését - jelentette be a társaság a BÉT honlapján. A kibocsátási tájékoztatót a PSZÁF november 9-én hagyta jóvá. A november 15-ére tervezett bevezetést követően 58,51 millió darabra emelkedik parketten forgó econet-részvények száma. A Balázs Csaba econet-elnök cége, a Stirling Investment által jegyzett zártkörű tőkeemelést a NeoFM-et működtető FM1 Zrt. feltőkésítése, illetve esetleges akvizíciók finanszírozása indokolta.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet