Az econet.hu kezdeményezte a július elején elhatározott tőkeemelés során kibocsátott 9,01 millió darab, egyenként 100 forint névértékű törzsrészvényének tőzsdei bevezetését - jelentette be a társaság a BÉT honlapján. A kibocsátási tájékoztatót a PSZÁF november 9-én hagyta jóvá. A november 15-ére tervezett bevezetést követően 58,51 millió darabra emelkedik parketten forgó econet-részvények száma. A Balázs Csaba econet-elnök cége, a Stirling Investment által jegyzett zártkörű tőkeemelést a NeoFM-et működtető FM1 Zrt. feltőkésítése, illetve esetleges akvizíciók finanszírozása indokolta.
