A Genesis a napelemleányok GSC (ex-Cogenco)-részvényekért történt értékesítése miatt a harmadik negyedévre a múlt év végi állapothoz képest 597 millió forint veszteséget szenvedett el - derül ki a társaság időközi vezetőségi beszámolójából. Ezenkívül a dokumentum egyéb konkrét pénzügyi adattal nem szolgál, azt azonban leszögezi, hogy a holdingnak árbevétele továbbra sincs. Érdekes fordulat, hogy az egyik, korábban kiemelt fontosságúnak nevezett apportált bányavállalat, a Rudagipsz-Mix, mely az időközben felszámolás alá kerülő Hasit-Hungária Kft. eszközeit szerezte volna meg, az ezt finanszírozó MFB-hitele elúszott. Az indoklás szerint a felszámoló együttműködésének hiánya miatt.
