BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elnapolták a KEG közgyűlését

2010. szeptember 20. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem volt határozatképes a KEG 2010. szeptember 20-i rendkívüli közgyűlése, mert nem jelent meg megfelelő számú részvényes. A közgyűlést - a megszokottól eltérő módon - nem egy órával később, hanem október 1-jén ismétlik meg. A közgyűlésen személyi kérdéseket is megvitatnak, az új igazgatósági tagokat is megszavazhatják a részvényesek és dönthetnek az új elnök személyéről is.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet