Nem volt határozatképes a KEG 2010. szeptember 20-i rendkívüli közgyűlése, mert nem jelent meg megfelelő számú részvényes. A közgyűlést - a megszokottól eltérő módon - nem egy órával később, hanem október 1-jén ismétlik meg. A közgyűlésen személyi kérdéseket is megvitatnak, az új igazgatósági tagokat is megszavazhatják a részvényesek és dönthetnek az új elnök személyéről is.
