BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új rendszert épített a KEG

2010. szeptember 14. kedd, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Együttműködési keretmegállapodást kötött a gáz-levegő rendszereket forgalmazó Termoszerviz Kft.-vel a KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt. Az együttműködés alapján a Termoszerviz Kft. olyan rendszert épít ki a KEG számára, amely nagy biztonsággal lehetővé teszi, hogy a vezetékes gázellátás csökkenése vagy szünetelése esetén teljes körű alternatíva álljon rendelkezésre a fogyasztóknál - közölte a KEG a BÉT honlapján. Sajnos a közleményben a beruházásról - a korábbi közleményeikhez hasonlóan - egyetlen számadatot sem adtak meg, illetve lapzártánkig a vezérigazgató még mindig nem válaszolt a Mollal kötött üzletük részleteit firtató hétfői kérdésünkre, így továbbra sem lehet tudni, mi áll a részvény szárnyalása mögött.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet