A Nordtelekom az első félév során 142,4 millió forint árbevétel és 266 ezer forint üzemi veszteség mellett 19,4 millió forint nyereséget ért el. Míg a távközlési szolgáltató bevételeinek terén éves összehasonlításban négy és félszeres bővülés volt tapasztalható, a közel tizennégyszeres profitot egy támogatási program keretében kapott 21,8 millió forintos egyszeri tétel dobta meg.
