BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyolcmilliárdnyi osztalék jár a Telekomnak

2010. május 25. kedd, 23:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Telekom leányvállalata, a Crnogorski Telekom A.D. Podgorica közgyűlésén a 2009-es üzleti év után 37 millió euró (mintegy 10,4 milliárd forint) összegű osztalék kifizetéséről határozott, ebből a Magyar Telekom 76,5 százalékos tulajdonrésze alapján megközelítőleg 28,3 millió eurónyi (7,9 milliárd forintnyi) osztalékra jogosult. A Crnogorski Telekom tavalyi nem konszolidált mérleg szerinti eredménye 28,6 millió eurót tett ki a montenegrói számviteli szabályok szerint - jelentette be a hazai tőzsdei társaság.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet