A Pannergy az első negyedévet a társaság 95 százalékos tulajdonában álló Pannunion-csoport 240 milliós eredményének köszönhetően zárta 29 millió forintos nettó nyereséggel. A műanyag csomagolóanyagokat előállító cég számait kiszűrve viszont az anyavállalat 38 millió forintos bevétel mellett 202 millió forintos adózás előtti veszteséget szenvedett el - derül ki a társaság negyedéves beszámolójából. A Pannergy fő profiljába tartozó geotermikus projektek közül az első, a szentlőrinci beruházás a menedzsment tervei szerint ugyanis csak október közepétől kezdheti meg az árbevétel termelését. A második helyszínen, Miskolcon ellenben a vezetőség korábbi várakozásaival szemben idén nem, csak 2011 első negyedévében szolgáltathat először távhőt (Napi, 2010. május 3., 15. oldal).
