BUX 139328.61 0,02 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jöhetnek az oroszok a Mol-közgyűlésre?

2010. március 31. szerda, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megválaszolta a Magyar Energia Hivatal kérdéseit az orosz Szurgutnyeftyegaz, így akár részt vehet a Mol idei közgyűlésén - értesült a Magyar Nemzet. Az energiahivatal tavaly az orosz cég tulajdonszerzésének bejelentésekor tett fel kérdéseket az olajcégnek, amelyre a tavalyi közgyűlésig nem kapott választ, így nem adta ki azt az igazolást, amellyel a Mol részvénykönyvébe bejegyezhették volna a Szurgutnyeftyegazt. Ezért a tavalyi közgyűlésről lemaradtak az oroszok, ám amennyiben a mostani hír igaz, akkor az idén gyakorolhatják tulajdonosi jogaikat.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet