BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Alaposan lefaragta veszteségét a TvNetWork

2010. március 22. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az első három negyedév 387 millió forintos vesztesége az év végére 95 millióra apadt a TvNetWorknél a közgyűlési meghívó szerint. Bár a negyedik negyedév jobban sikerült a vártnál, érdemben ez nem változtatott volna az eredményen, így a különbség elsősorban az adsl-üzletág és egyéb eszközök (például gépjárművek) értékesítésének tudható be - mondta el lapunknak Nemes Attila, a társaság igazgatósági tagja. A Digi korábban általa említett nyilvános vételi ajánlata kapcsán viszont már bizonytalanabb Nemes, ugyanis a TvNetWork-ben tavaly év végén 30 százalékos részesedést szerző cég eredetileg február végéig tervezte megtenni 300 forintos ajánlatát. A határidő kifutásával viszont az igazgatósági tag már nem biztos abban, hogy csak elodázódott az ajánlattétel vagy már sor sem kerül rá. Tekintettel a veszteségre, a társaság az elmúlt évre osztalékot nem fizet.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet