A KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt. és a Mol a napokban írt alá szerződést, amelynek keretében a Mol 1500 tonna propán-bután gázt tárol a KEG dunaalmási gáztermináljában - közölte a társaság pénteken az MTI-vel. A szerződött mennyiség, amelynek befejtése meg is kezdődött, vasúton érkezik a terminálra. A cseppfolyós propán-bután gáz forgalmazásával és tárolásával foglalkozó KEG az első kilenc hónapot 20,5 millió forint mérleg szerinti veszteséggel zárta.
