BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mol-gázt tárol a KEG

2009. december 6. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt. és a Mol a napokban írt alá szerződést, amelynek keretében a Mol 1500 tonna propán-bután gázt tárol a KEG dunaalmási gáztermináljában - közölte a társaság pénteken az MTI-vel. A szerződött mennyiség, amelynek befejtése meg is kezdődött, vasúton érkezik a terminálra. A cseppfolyós propán-bután gáz forgalmazásával és tárolásával foglalkozó KEG az első kilenc hónapot 20,5 millió forint mérleg szerinti veszteséggel zárta.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet