A Magyar Telekom ötmillió euróért adta el bulgáriai egységét - tudta meg a Bloomberg. A kedden kötött szerződés értelmében az Orbitel EAD vásárlója a bolgár Spectrum Net távközlési vállalat. A Magyar Telekom azzal indokolta a bolgár piacról való kilépést, hogy ezentúl a jövőben a tevékenységét nyereségesebb területekre összpontosíthassa.
