BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eladta bolgár leányát a Magyar Telekom

2009. november 17. kedd, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Telekom ötmillió euróért adta el bulgáriai egységét - tudta meg a Bloomberg. A kedden kötött szerződés értelmében az Orbitel EAD vásárlója a bolgár Spectrum Net távközlési vállalat. A Magyar Telekom azzal indokolta a bolgár piacról való kilépést, hogy ezentúl a jövőben a tevékenységét nyereségesebb területekre összpontosíthassa.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet