BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint felfedezték a kötvényalapokat

2009. november 12. csütörtök, 23:55

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Októberben is folytatódott a kedvező tendencia, 41,5 milliárd forinttal nőtt a hazai befektetési alapok tőkéje, ebből 31,7 milliárd forint friss pénzek beáramlásának köszönhető, a többi a keletkező hozamok hatása - derül ki a Bamosz havi jelentéséből. A kötvényalapok nőttek százalékosan a leggyorsabban, csaknem 10 százalékkal, de friss tőke érkezett a pénzpiaci és az ingatlanalapokba is. A részvényalapok stagnáltak, a garantált alapok - főleg az aktuális lejáratok miatt - kissé visszaestek.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet