Októberben is folytatódott a kedvező tendencia, 41,5 milliárd forinttal nőtt a hazai befektetési alapok tőkéje, ebből 31,7 milliárd forint friss pénzek beáramlásának köszönhető, a többi a keletkező hozamok hatása - derül ki a Bamosz havi jelentéséből. A kötvényalapok nőttek százalékosan a leggyorsabban, csaknem 10 százalékkal, de friss tőke érkezett a pénzpiaci és az ingatlanalapokba is. A részvényalapok stagnáltak, a garantált alapok - főleg az aktuális lejáratok miatt - kissé visszaestek.
