A Nasdaq OMX tőzsdeüzemeltető csoport harmadik negyedéves nyeresége 60 millió dollárra, azaz részvényenként 28 centre bővült. A tavalyi azonos időszakhoz képest 3,4 százalékos növekményt elsősorban költségmegtakarító intézkedéseknek, illetve alacsonyabb jutalékai miatt visszahódított piaci részesedésének köszönheti a csoport.
