BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőkeemelésre készül a Humet?

2009. október 19. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Humet november 2-ára összehívott közgyűlésén dönthetnek a zártkörű tőkeemelésről, mivel a nyilvános tőkeemelést annak költség- és idővonzata, illetve a gazdasági környezet miatt nem tartják indokoltnak. A zártkörű kibocsátás árfolyamaként az igazgatóság a tőzsdei árat meghaladó összeget, 20 forintot javasol - áll a társaság közleményében. A Humet alaptőkéjét 2 millió törzsrészvény kibocsátásával 40 millió forinttal emelnék meg. Ebben a HSBelt Kft., illetve a Csereklei Gábor vezérigazgató lakhelyére bejegyzett CS Trade Kft. venne részt 1-1 millió, 6 forint névértékű részvény átvételével, pénzbeli hozzájárulás ellenében.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet