BUX 139119.42 -0,13 %
OTP 45320 0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőkeemeléssel próbálkozna az Orco-vezetés

2009. október 4. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nagyon bíznak a márciusban kezdődött, pénteken lejárt féléves francia csődvédelmi eljárás újabb féléves meghosszabbításában, és zártkörű részvénykibocsátással szereznének pénzt beruházásaik folytatásához - mondta a Bloombergnek adott interjújában Jean-Francois Ott, az Orco vezérigazgatója. Az ingatlanfejlesztő vezetősége az elkövetkező hetekben figyelemmel kíséri a jelenlegi részvényeseknek a papíronkénti hét eurós lehívási árú warrantok iránti érdeklődését, Ott arra azonban nem tért ki, hogy összesen hány részvényt kínálnának megvételre. Elméletileg lehetséges a tőkeemelés, de a befektetők nagy valószínűséggel kivárnák a kötvényesekkel köttetendő egyezség eredményét - véli Patrick Vryoubal, a cseh Atlantik Financni Trhy elemzője.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet