BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beadta gyergyószentmiklósi pályázatát az RFV

2009. augusztus 3. hétfő, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hétfőn adta be pályázatát a gyergyószentmiklósi távhőrendszer rekonstrukciójára a Regionális Fejlesztési Vállalat - jelentették be. A település távhőszolgáltató cége, a GO S.A. szerdán rendkívüli közgyűlésen dönt majd a beadott pályamű eredményességéről, és a szerződéseket is legkésőbb ezen a napon kell megkötni. Gyergyószentmiklós város önkormányzata pénteken tárgyalta a település távhő-szolgáltatási rendszerének felújításával és hosszú távú üzemeltetésével kapcsolatos feladatokat, és ennek eredményeként kérte fel a GO S.A.-t, hogy hozzon létre konzorciumot a távhőrendszer mielőbbi rekonstrukciójára. A felek a bevételekből a bevitt vagyon arányában részesednek, a távhőszolgáltatást továbbra is a GO S.A. végzi majd.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet