Az OTP bejelentette, hogy Urbán László vezérigazgató-helyettes munkaviszonyát "az egységes menedzsmentszemlélettől eltérő vezetői felfogás miatt a felek közös megegyezéssel" megszüntették. Urbán László igazgatósági tagsága is megszűnik - ez a testület működőképességét nem befolyásolja -, és lemond valamennyi, a társaság érdekeltségeiben viselt pozíciójáról. Az OTP Bank stratégiai és pénzügyi divíziójának vezetésével augusztus 1-jei hatállyal a bank elnök-vezérigazgatója Bencsik Lászlót bízza meg. Urbán 2007 januárjától volt a bank vezérigazgató-helyettese, a stratégiai és pénzügyi divízió vezetője. A bank vezető testületei szakmai tevékenységéért, ezen belül a pénzügyi válság hatásainak mérséklése érdekében végzett munkájáért elismerésüket fejezték ki - fejezi be a közlemény.
