Ma vezetik be a tőzsdére az RFV által nemrég kibocsátott részvényeket, miután a cégbíróság szerdán bejegyezte a alaptőke-emelést - áll a BÉT határozatában. A nyilvános tőkeemelés során 400 000 darab új részvényt bocsátott ki a vállalat, a jegyzést július 15-én zárták le. Az új papírok bevezetésével 2,4 millió RFV-részvény forog majd a parketten, 16,24 százalékos közkézhányad mellett.
