A másodlagos kibocsátás során lejegyzett RFV-részvények bevezetési időpontját egyelőre komédiába illő okok miatt nem tudja ismertetni a társaság. A cég közleménye szerint az elhúzódó cégbírósági eljárás hátterében az áll, hogy a Magyar Államkincstár technikai problémák miatt a mindössze 3000 forint összegű, eljárási szempontból viszont nélkülözhetetlen közzétételi díj befizetéséről szóló igazolást hétfőig többszöri kérés ellenére sem juttatta el a társasághoz. Márpedig az alaptőke-emelés cégbírósági bejegyzésének feltétele, hogy elektronikus akta formájában az üggyel kapcsolatos valamennyi szükséges dokumentációt a cégbíróság részére a társaság megküldje.
A jegyzett részvények forgalomba hozatalának időpontja a cégbírósági eljárást követően függ továbbá a PSZÁF, a Keler, valamint a BÉT eljárásának időtartamától is. Az RFV előzetesen felvette a kapcsolatot a hatóságok illetékes osztályaival a tranzakció előkészítése céljából, így a cégvezetés továbbra is bízik abban, hogy a részvények akár két héten belül forgalomba kerülhetnek.
