K&H Prémium Nagy Esélyesek néven új zárt végű, tőkevédett alapot indít a K&H-csoport kiemelt (prémium) ügyfeleinek. Az alap a bő kétéves futamidő után egy 16 elemű nemzetközi részvénykosár teljesítményét fizeti ki, amely észak-amerikai, japán és európai multinacionális nagyvállalatok részvényeit tartalmazza. A kezelési szabályzat szerint olyan papírokat választottak, amelyek árfolyama "helyi piacukhoz, illetve szektorukhoz képest jelentősen esett, de az elemzők megítélése újra kedvező". A listán jó néhány bank szerepel, azonkívül például a Philips, a Toyota, a General Electric és a Pfizer.
Az alap a részvénykosár emelkedésének 100 százalékát kifizeti majd (részesedési rátája 100 százalék), minimális hozama nincs, maximális hozama azonban 40 százalék (éves szinten mintegy 18 százalék). A jegyzés szeptember 26-áig tart, minimum egymillió forint értékben kell a befektetési jegyekből venni. Más korlátozás azonban a jegyzők körére vonatkozóan nincs, elvileg bárki vásárolhat belőle.
