Május 5-től június 13-ig tart a jegyzési időszaka két új tőkevédett (garantált) OTP-alapnak, az Olimpia Sprint II. és az Olimpia II. nevűeknek. Mindkettő hozama a sorozat első részeivel megegyező részvénykosár teljesítményétől függ, amely az idei olimpiai játékokban szponzorként vagy más módon érdekelt társaságok papírjait tartalmazza. A Sprint II. futamideje 2 év, maximum kétszer 30, tehát 60 százalékos hozamot fizethet ki, legrosszabb esetben azonban nullát. Az Olimpia II. futamideje 3,25 év, az első év után fix 10 százalékot mindenképpen kifizet, ezenfelül további 2x20 százalékkal kecsegteti az ügyfeleket. (Az alapok teljesítményrészesedési mutatója az opciók megkötése után válik ismertté, várhatóan 100 százalék lesz.)
Az alapok csökkenő részvényárfolyamok mellett is fizethetnek hozamot, amennyiben a kosárban szereplő egyik papír árfolyama sem csökken 30 százaléknál többet induláskori értékéhez viszonyítva. Az április 18-ig jegyezhető Olimpia I. ötmilliárd, az Olimpia Sprint I. pedig 3,8 milliárd forintnyi tőkét gyűjtött össze.
