BUX 139300.75 0,0 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nemsokára fizet az Egis

2008. április 16. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Januári éves közgyűlésének döntése értelmében hamarosan megkezdi a 2006-2007-es üzleti éve utáni osztalék kifizetését az Egis gyógyszergyár. A részvényenként 120 forintos osztalék kifizetésének kezdőnapja május 13., az osztalékra az jogosult, aki a május 5-ei fordulónapon a részvény tulajdonosa. Akinek még nincs Egis-részvénye, de szeretne osztalékot, annak legkésőbb az április 28-ai tőzsdezárásig kell vásárolnia. Az Egis-osztalék után a magánszemélyek tíz százalékkal adóznak.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet