A közgyűlési előterjesztés szerint a Pannon-Váltó a tavalyi év eredménye után részvényenként 100 forint osztalékot fizet majd részvényeseinek. Ezzel esélyes arra, hogy a legmagasabb osztalékhozamú részvénnyé váljon a tőzsdén, hiszen a legutóbbi, 880 forintos árfolyamra vetítve ez 11,4 százalékos értéket ad. A mutató azonban inkább elvi jelentőségű, hiszen a papír 2005 és 2006 után például egyáltalán nem fizetett osztalékot, még korábban pedig viszonylag jó osztalékfizetőnek számított, de a jelenlegitől elmaradó szinten mozgott a kifizetés.
