BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Határozat a tulajdonosi programról

2008. március 17. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap este az Országgyűlés 191:148 arányban elfogadta a határozati javaslatot az új tulajdonosi programról. A határozat szövege értelmében "a polgárosodás ösztönzése érdekében az Országgyűlés felkéri a kormányt, hogy 2008. április 30-ig dolgozzon ki részletes programot az állami tulajdon egyes elemeinek magántulajdonba adására". A határozat ezen túl csak olyan alapelveket fogalmaz meg, mint például széleskörűség, esélyegyenlőség, átláthatóság - a konkrétumokat a kormány hatáskörébe utalja.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet