Az OTP Bank új kötvényeket bocsát ki OTP 2011/A jelzéssel, amelyek kamata attól függ majd, hogyan alakul az euró/forint árfolyam és a kamatszint az országban. Az első évben a papírok mindenképpen kifizetnek évi 9 százalék kamatot, ezután pedig abban az esetben fizetnek ugyanennyit, ha az euró nem lépett ki a 235-280 forintos sávból, valamint a hat hónapos BUBOR (bankközi hitelkamatláb-index) évi 5-8,5 százalék között marad. Azokra a napokra, amelyekre az említett mutatók nem maradnak ezen szélsőértékek között, a papír nem fizet majd kamatot. A jegyzés február 29-ig tart, a papírokat nem vezetik be a tőzsdére.
