Veress János pénzügyminiszter részvételével tegnap rendezték a "tőzsdei legek"díjkiosztó ünnepségét a Budapesti Értéktőzsdén. Számos kategóriában hirdettek eredményt, többek között a legnagyobb forgalmú brókercég díját a KBC Securitiestől Horváth Zsolt vette át, a legnagyobb forgalmú részvényét pedig Wolf Lászóló az OTP-től. Az év embere Bogsch Erik lett (Richter), a tőzsde médiadíját a Milliók reggelire című televíziós műsor kapta. Érdekesség, hogy a legnagyobb forgási sebességű részvény díját Balázs Csaba nyugtázhatta az econet képviseletében, a legnagyobb árfolyam-emelkedést elért részvénynek járó elismerést pedig Rényi Gábor a Genesis Energytől. A pénzügyminiszter a tőzsdének erre az évre is árfolyam-emelkedést és nagy forgalmat kívánt.
