BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megszülettek a tavalyi tőzsdei legek

2008. február 14. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Veress János pénzügyminiszter részvételével tegnap rendezték a "tőzsdei legek"díjkiosztó ünnepségét a Budapesti Értéktőzsdén. Számos kategóriában hirdettek eredményt, többek között a legnagyobb forgalmú brókercég díját a KBC Securitiestől Horváth Zsolt vette át, a legnagyobb forgalmú részvényét pedig Wolf Lászóló az OTP-től. Az év embere Bogsch Erik lett (Richter), a tőzsde médiadíját a Milliók reggelire című televíziós műsor kapta. Érdekesség, hogy a legnagyobb forgási sebességű részvény díját Balázs Csaba nyugtázhatta az econet képviseletében, a legnagyobb árfolyam-emelkedést elért részvénynek járó elismerést pedig Rényi Gábor a Genesis Energytől. A pénzügyminiszter a tőzsdének erre az évre is árfolyam-emelkedést és nagy forgalmat kívánt.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet