BUX 139434.00 0,09 %
OTP 45410 0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Indiában tárgyalnak a Molosok

2008. január 16. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol várhatóan együttműködési megállapodást köt az ONGC indiai olaj- és gázipari társasággal - tudósított a Figyelő. A Gyurcsány Ferenc miniszterelnök és Manmohan Szingh indiai kormányfő között zajló tárgyalások mellett a miniszterelnök az ország olajipari miniszterével is eszmecserét folytat. A háromnapos látogatásra a magyar olajcég képviselői is elkísérték a miniszterelnököt. A Mol már több mint egy éve puhatolódzik Indiában a szénhidrogének feltárásában és kitermelésében való részvételről, a szomszédos Pakisztánban pedig már jelen is van hasonló projektekkel.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet