A Mol várhatóan együttműködési megállapodást köt az ONGC indiai olaj- és gázipari társasággal - tudósított a Figyelő. A Gyurcsány Ferenc miniszterelnök és Manmohan Szingh indiai kormányfő között zajló tárgyalások mellett a miniszterelnök az ország olajipari miniszterével is eszmecserét folytat. A háromnapos látogatásra a magyar olajcég képviselői is elkísérték a miniszterelnököt. A Mol már több mint egy éve puhatolódzik Indiában a szénhidrogének feltárásában és kitermelésében való részvételről, a szomszédos Pakisztánban pedig már jelen is van hasonló projektekkel.
