BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem a miénk a legjobb Telekom-ajánlat?

2007. október 24. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szlovén privatizációs ügynökség nem hivatalos kiszivárogtatásaira hivatkozó sajtóértesülések szerint az egyetlen szlovén ajánlattevő, az Engrotus tette a legmagasabb ajánlatot a Telekom Slovenije 49 százalékos részvénypakettjére, részvényenként 460 eurós áron. Az izlandi Skipti 350 eurót, a Deutsche Telekom pedig 317 eurót kínált, mind a Telekom Hrvatskin, mind a Magyar Telekomon keresztül - írta a portfolio.hu. A fentieken kívül érkezett még néhány 300 euró körüli ajánlat, illetve néhányan ezen szint alatti összeget is ajánlottak a részvényekért, azonban a horvát Limun értesülései szerint a kormányzat még mindig a Deutsche Telekomot favorizálja a tenderen és az Engrotus ajánlatát nem feltétlenül veszi komolyan. A nem kötelező érvényű ajánlatok benyújtási határideje október 15. volt.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet