BUX 139098.17 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kötvényből Mol-tőkeemelés

2007. szeptember 5. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol tegnap bejelentette, hogy az igazgatóság saját hatáskörében a 2003. szeptember 1-jei átváltoztatható kötvényprogram keretében 109 milliárd 330 millió 376 ezer 578 forintról 109 milliárd 675 millió 502 ezer 578 forintra emelte a társaság alaptőkéjét. Az igazgatóság szeptember 5-én határozott (194 darab kötvény átváltására való tekintettel) 345 ezer 126 részvény kibocsátásáról, 5621 forint kibocsátási értéken. Ezeket a részvényeket a cégbírósági bejegyzést követően az igazgatósági tagok és felsővezetők kapják meg, korábban jegyzett kötvényeikért cserébe.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet