Tízezer forintról tíz forintra szállította le az RFV (Regionális Fejlesztési Vállalat Nyrt.), a tőzsde egyik legfiatalabb szereplője részvényeinek névértékét a társaság szerdai rendkívüli közgyűlése. Ennek célja nyilvánvalóan az volt, hogy „tőzsdebarátabb” legyen a papír, hiszen az eddigi – igaz, csak minimális és jelképes – forgalom nominálisan rekordmagas, darabonként 600 ezer forintos árfolyamon jött létre. Persze a tizedelés önmagában nyilván még nem fogja fellendíteni a részvények forgalmát, ehhez a tulajdonosok szándéka is szükséges lenne.
