Régen látott mértékben gyengült a forint csütörtökön és péntek délelőtt, az euró jegyzése a szerdai 247 forint körüli szintről péntek reggelre 253 forint fölé emelkedett. Pénteken délután 250,20 és 252,20 forint között ingadozott az árfolyam, késő délután 251,75-ön állt, szemben a csütörtöki 250,90 forinttal. A dollárt 184,50 forinton jegyezték délután, az egy nappal korábbi 182,30 forinttal szemben. Az állampapírok másodpiacán csütörtökhöz hasonlóan pénteken is megugrottak a hozamok, a rövid oldalon 3–9, míg éven túl 7–18 bázispontos emelkedés történt, leginkább a hároméves benchmark ment föl.
