BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Negyedmilliárd euró közelében a Xetra-forgalom

2007. július 11. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Több mint 100 millió euróval nőtt az elmúlt félévben a BÉT-en keresztül lebonyolított Xetra-forgalom, amely az idei hat hónapban így elérte a 241 millió eurót. Ez mindössze 80 millióval marad el a teljes 2006-os értéktől, emiatt 2007-ben feltehetően újabb csúcsot dönt majd a 2003 augusztusában indult kereskedési platform hazai ága. A magyarországi befektetők külföldi értékpapír-vásárlásainak összértéke ráadásul ennél jóval magasabb, mivel a BÉT rendszeréhez csupán öt társaság (Buda-Cash, Concorde, Erste, IEB és az OTP) csatlakozott.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet