Több mint 100 millió euróval nőtt az elmúlt félévben a BÉT-en keresztül lebonyolított Xetra-forgalom, amely az idei hat hónapban így elérte a 241 millió eurót. Ez mindössze 80 millióval marad el a teljes 2006-os értéktől, emiatt 2007-ben feltehetően újabb csúcsot dönt majd a 2003 augusztusában indult kereskedési platform hazai ága. A magyarországi befektetők külföldi értékpapír-vásárlásainak összértéke ráadásul ennél jóval magasabb, mivel a BÉT rendszeréhez csupán öt társaság (Buda-Cash, Concorde, Erste, IEB és az OTP) csatlakozott.
