Tegnapi hatállyal távozik a posztjáról Klaus Hartmann, a Magyar Telekom igazgatósági tagja. Hartmann, aki 2000. október 27. óta volt a cég igazgatósági tagja, valamint 2006. szeptember 15-éig gazdasági vezérigazgató-helyettese, távozását azzal indokolta, hogy a Deutsche Telekom-csoporthoz tartozó lengyel mobilszolgáltató, a Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) vezérigazgatójaként és igazgatóságának elnökeként jelentősen megnövekedtek a feladatai.
