BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Változás az MTelekom igazgatóságában

2007. június 19. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnapi hatállyal távozik a posztjáról Klaus Hartmann, a Magyar Telekom igazgatósági tagja. Hartmann, aki 2000. október 27. óta volt a cég igazgatósági tagja, valamint 2006. szeptember 15-éig gazdasági vezérigazgató-helyettese, távozását azzal indokolta, hogy a Deutsche Telekom-csoporthoz tartozó lengyel mobilszolgáltató, a Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) vezérigazgatójaként és igazgatóságának elnökeként jelentősen megnövekedtek a feladatai.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet