BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem nyert a Mol Montenegróban

2007. május 31. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Montenegro Bonus d.o.o. tenderén a szlovén Petrol lett a győztes, vele kezdi meg a tárgyalásokat az állami olajvállalat vegyesvállalat alapításáról – adta hírül honlapján a szlovén olajtársaság. A Petrol 154,5 millió eurós befektetést ajánlott a létrehozni tervezett vegyesvállalatban, amely olajtermékek forgalmazásán kívül energiaipari termékeket és szolgáltatásokat kínál majd, akár a gáz- és elektromos piacon is Délkelet-Európában. A tenderen indult a Mol és az INA is. A Mol a tenderrel kapcsolatban csupán annyit közölt, hogy bár a legelőnyösebb ajánlatot nyújtotta be, a döntést tudomásul veszi és más úton kívánja a térségben piaci jelenlétét erősíteni.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet