Ahogy az már várható volt, a BÉT jóváhagyta az idei első tőzsdei bevezetést, a Regionális Fejlesztési Vállalat (RFV) papírjaival elvileg már mától lehet kereskedni a parketten. (Azért elvileg, mert az eddigi nyilatkozatok alapján a papírnak nem feltétlenül lesz érdemleges forgalma.) A részvény, ha előkerül belőle legalább egy darab, mindenesetre várhatóan azonnal rekordot is fog dönteni, mégpedig az egy részvényre jutó árfolyam abszolút értékével.
A tőzsdére hivatalosan bevezetett papírok közül ugyanis még nem volt arra példa, hogy valamelyiknek az árfolyama 582 600 forintra rúgjon, ennyi lesz ugyanis a BÉT által megállapított kezdő bázisár. (A cég alaptőkéje mindössze 20 millió forint, amire 1,165 milliárd forint saját tőke jut, ez pedig egy 10 ezer forintos részvényre leosztva pont kiadja az említett bázisárat.) Nyilván piaci ár hiányában, hiszen a cég részvényei eddig sehol sem forogtak, és a bevezetést sem kötötték egybe kibocsátással. Az eddigi legmagasabb árat egyébként a Nitroil érte el, amelynek részvényei 90 ezer forint körüli darabáron távoztak a tőzsdéről. Öreg rókák azonban még emlékeznek rá, hogy korábban, a 90-es évek elején, a tőzsde megalakulása utáni rövid időszakban, amikor bármely (hivatalosan azonban be nem vezetett) részvénnyel lehetett kereskedni, a milliós címletű bankrészvények, százezres címletű Novotrade és Konzum idején, még kilencszázezer forintos darabárú részvények is előfordultak.
