A korábbi évekhez hasonlóan idén sem fizet osztalékot a Pannonplast – döntöttek a szombati közgyűlésen a tulajdonosok. Igaz, korábban a tetemes veszteség indokolta a hasonló döntést, míg most inkább a várható beruházások indokolják, hogy eredménytartalékba helyezték a 115 millió forint nem konszolidált adózott nyereséget. A részvényesek a 2006. évi nem konszolidált beszámoló elfogadása mellett személyi kérdésekről és sajátrészvény-vásárlásról is döntöttek. Az utóbbira vonatkozó határozat szerint a tranzakcióra legalább egyforintos, legfeljebb az egy részvényre jutó saját tőke – ezt a mindenkori utolsó negyedévi gyorsjelentés alapján kell meghatározni – 130 százalékának megfelelő áron kerülhet sor.
