BUX 139231.16 -0,05 %
OTP 45340 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eredménytartalékban a Pannonplast nyeresége

2007. április 16. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A korábbi évekhez hasonlóan idén sem fizet osztalékot a Pannonplast – döntöttek a szombati közgyűlésen a tulajdonosok. Igaz, korábban a tetemes veszteség indokolta a hasonló döntést, míg most inkább a várható beruházások indokolják, hogy eredménytartalékba helyezték a 115 millió forint nem konszolidált adózott nyereséget. A részvényesek a 2006. évi nem konszolidált beszámoló elfogadása mellett személyi kérdésekről és sajátrészvény-vásárlásról is döntöttek. Az utóbbira vonatkozó határozat szerint a tranzakcióra legalább egyforintos, legfeljebb az egy részvényre jutó saját tőke – ezt a mindenkori utolsó negyedévi gyorsjelentés alapján kell meghatározni – 130 százalékának megfelelő áron kerülhet sor.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet