Egy újabb bankfiókkal bővült a Raiffeisen Ingatlan Alap befektetéseinek köre, de ennél fontosabb, hogy befejeződtek a munkák az építés alatt álló projektek egyikén, így egy több milliárd forintos ingatlan kezd el hamarosan bérletidíj-bevételt termelni – írja az alap havi jelentése. Az ingatlanok aránya ezek ellenére gyakorlatilag változatlan, 43 százalékos maradt az előző hónap végéhez képest. Ezzel egyébként a többi hazai ingatlanalap is hasonlóképpen áll, az Európában március végén 54, az OTP Ingatlan Alapban február végén 39 százaléknyi ingatlan volt annak ellenére, hogy ezt a mutatót a befektetők – az utóbbi hónapokban tapasztalható – lassú tőkekivonása is szerény mértékben növeli.
