A BÉT tőzsde-népszerűsítő, országjáró körútja keretében a szegedi Tanulmányi és Információs Központban tart ingyenes tőzsdei tanfolyamot és nyílt napot. A ma délelőtt 10 órakor kezdődő megnyitó után egész napos előadások és beszélgetések lesznek a hagyományos és internetes tőzsdézésről, befektetési technikákról. Idén még Székesfehérvárott, Miskolcon, Kecskeméten és két alkalommal Budapesten folytatódik a tőzsde-népszerűsítő körút.
