Az IE Befektetési Alapkezelő közzétette, hogy március 26-án az IE Hunnia Kamatvadász beolvad az IE Hunnia Pénzpiaci Alapba. Ezzel egy 1998-ban indult, így a legrégebbiek közé tartozó konstrukció szűnik meg, egyébként érthető okokból. Tőkéje már mintegy másfél éve 200 millió forint körül vagy jóval az alatt mozgott, de fénykorában, 2000 táján sem érte el soha az 1,8 milliárd forintot. Az alap specialitása egyébként az volt, hogy kamat jellegű bevételeket keressen a normál kötvénybefektetéseknél kissé kockázatosabb módon (például részvényvásárlás határidős eladással kombinálva), és ezzel az állampapírokénál magasabb hozamot érjen el. Ezek a lehetőségek az alapítás óta azonban egy idő után szűkösebbé váltak, a hozamok az utóbbi öt évben szerények maradtak (lásd a 16. oldalon lévő táblázatot).
