BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőzsdei felszólítás a Phylaxiának

2007. február 13. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÉT arra kötelezte a Phylaxia Pharmát, hogy hatvan napon belül kezdeményezze a korábbi alaptőke-emelésekből származó részvényeinek tőzsdei bevezetését. A határozat szerint a cégnek mindezt február 10-éig kellett volna megtennie, miután a 2005 júliusában igazgatósági döntéssel kibocsátott közel másfél millió, míg rá egy évre közel 3,3 millió darab új részvényt. A tőzsdei szabályok szerint a bevezetést az alaptőke-emelés cégbírósági bejegyzését követő 90 napon belül kell kezdeményeznie a kibocsátónak. E szabály alól a Phylaxia korábban felmentést kapott egy folyamatban lévő jogszabály-módosítás miatt, amire azonban végül nem került sor. A társaság jegyzett tőkéje a fenti két tőkeemelést követően
1 756 745 300 forint.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet